ubytování u Mikulova

Příjemné ubytování v Bavorech na Mikulovsku přímo pod Pálavou spojené s vinařstvím a výborným vínem, to je přesně to, co Vám můžeme nabídnout. Máme pro vás připraveny 3 apartmány, každý pro 4-6 osob. Celková kapacita penzionu je tedy až 18 osob.

vybavení apartmánů

Každý apartmán je velmi prostorný (cca 45 m2) a je uzpůsoben pro pohodlné ubytování 4-6 osob. Za vstupními dveřmi do apartmánu se nachází zádveří s úložným šatním prostorem. Ze zádveří je vstup do koupelny (WC, umyvadlo a sprchový kout) a do obývacího pokoje s kuchyňským a jídelním koutem, rozkládací pohovkou (sloužící jako dvoulůžková přistýlka) a TV. Odtud vede schodiště do mezonitového prostoru – ložnice se 4 lůžky. Kuchyňský kout je vybaven základním vybavením včetně lednice, mikrovlnné trouby, varné desky a rychlovarné konvice. Ve všech apartmánech je klimatizacewifi připojení zdarma.

Vinarstvi-Korenek-05
Vinarstvi-Korenek-08
Vinarstvi-Korenek-10

Z apartmánů se dá po pár schůdcích vyjít na rozlehlou terasu, kde se nachází velké kryté posezení, zahradní krb a pro menší děti tu máme také malý dětský koutek. Před objektem se nachází parkoviště, kde mohou všichni naši hosté pohodlně zaparkovat svá vozidla. Pobyt možný pouze bez domácích zvířat. A je zde také velké ohniště s jednoduchým posezením.

vinarstvi-korenek-12

ceník

Ceny za apartmán podle počtu ubytovaných osob na den při vícedenních pobytech:

jedna nebo dvě osoby 1 200 Kč / den
tři osoby 1 400 Kč / den
čtyři osoby 1 600 Kč / den
pět osob 1 800 Kč / den
šest osob 2 000 Kč / den

Při jednodenním pobytu bude účtován příplatek: 50 Kč / osoba. V období červenec – srpen poskytujeme pouze týdenní pobyty s nástupem a odjezdem vždy v sobotu.

zvýhodněná nabídka

Dítě do 3 let se do počtu ubytovaných nezapočítává. Dítě do 12-ti let sleva 50 Kč / den. Při týdenních pobytech degustace ve sklepě zdarma.

vinný sklep

V přízemí se nachází stylově zařízené posezení pro cca 25 osob s barem a sociálním zařízením, kuchyňka pro přípravu občerstvení a místnost pro uskladnění našich vín připravených ve finální podobě k prodeji. Z posezení je přímý vstup prosklenými dveřmi do tradičního klenutého vinného sklepa sloužícího k uskladnění našich vín a k provádění řízených degustací. Místnost se samostatným vchodem v přízemí je určena k uložení jízdních kol. V podkroví se nacházejí tři samostatné prostorné apartmány, každý se samostatným vchodem.

Vinarstvi-Korenek-11
Vinarstvi-Korenek-06

degustace

Nabízíme Vám řízenou degustaci našich vín pro skupiny od 10 osob:

degustace – 200 Kč / osoba

10 vzorků vín včetně degustačního sousta.

večerní posezení ve vinném sklepě

Posezení ve vinném sklepě včetně řízené degustace s možností neomezené konzumace vína a nealkoholických nápojů, teplého i studeného občerstvení ve formě tradičních moravských pochutin. Cenu stanovíme dle konkrétních požadavků.

objednávka ubytování / degustace

Do zprávy uveďte Vámi požadovaný termín pobytu a počet osob. Po obdržení zprávy Vás budeme kontaktovat. Děkujeme a těšíme se naviděnou.

Pole označená hvězdičkou jsou vyžadována.

poptávka vína

Ceny jsou platné při osobním odběru ve vinařství v Bavorech. Vína také můžeme zaslat k Vám domů prostřednictvím společnosti TOPTRANS. Cena dopravy je odvislá od množství a místa dodání. Láhve prosím, s ohledem na kartonáž, objednávejte v počtu dělitelném 6.

Pole označená hvězdičkou jsou vyžadována.